Staří páni

Hodové debry Starých pánů 2022

Hráno 2.7. 2022, od 15 hod.

Sokol Majetín 4:5 FK Brodek u Přerova
Branky Brodku: 2x Martin Červenka, Jan Cetkovský, Miroslav Navrátil, Ondřej Koliba.

Majbrostgar2

Sestava FK Brodek u Přerova: Kožuch – Horák, Malenda, Odstrčil, Vojtek, Heger T. ml., Koliba, Mařák, Nezhyba, Navrátil, Cetkovský J., Červenka, Cetkovský V., Heger T. st.

St-pani-22_spolmajii

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hráno 25.6. 2021, od 15 hod.

FK Brodek u Přerova 4:6 Sokol Majetín
Branky Brodku: 2x Miroslav Navrátil, Luis Loria Diego, Jan Cetkovský.

St-pani-22_-fkb

Sestava FK Brodek u Přerova: Cetkovský J. (Drabiščák L.) - Horák, Malenda, Kocian V., Odstrčil A., Kolář, Navrátil, Heger T., Drabiščák L. (Cetkovský J.), Mrtvý, Koliba, Cetkovský V., Zachara, Složil Alb., Látal, Nezhyba, Lašák, Hruška.

Stpanibromaj2022

Hodové debry Starých pánů 2021

Hráno 4.7. 2021, od 15 hod.

Sokol Majetín 4:6 FK Brodek u Přerova
Branky Brodku: 2x Vítězslav Cetkovský, Miroslav Navrátil, Albert Složil, Radoslav Látal, Jiří Nezhyba.

_dsc0151-2_22st-pani

Sestava FK Brodek u Přerova: KožuchHorák, Kocian V., Kolář, Navrátil, Heger, Drabiščák L., Cetkovský V., Složil Alb., Látal, Nezhyba, Hruška, Kneisl, Koliba, Šustek, Zachara, Kuča.

_dsc0018-edit_spol21

Hráno 26.6. 2021, od 14 hod.

FK Brodek u Přerova 10:7 Sokol Majetín
Branky Brodku: 2x Radoslav Látal, 2x Albert Složil, 2x Pavel Zachara, 2x Jiří Nezhyba, Miroslav Navrátil, Tibor Heger.

_dsc0151-2_21st-pani

St_pani_spol_21

Debry Starých pánů 2020 - 90 let FK Brodek u Přerova

Hráno 1.8.2020, od 15 hod.

FK Brodek u Přerova 5:3 Sokol Majetín
Branky Brodku: Kuča, Viktor Kocian, Vitězslav Cetkovský,
Jiří Olšanský, Jiří Nezhyba

Starpnifkbrodekup-s-majetn2020-xx8

Sestava FK Brodek u Přerova: Schejbal - Sedlařík, Navrátil, Malenda, Drabiščák, Cetkovský, Horák, Kocian st., Olšanský, Šustek, Kytlica, Kneisl, Kopeček, Heger, Nezhyba, Oliva, Složil Alb., Kuča.

Starpnifkbrodekup-s-majetn2020-xx16_spol-foto

Hodové debry Starých pánů 2019

Hráno 5.7. 2019, od 15 hod.

Sokol Majetín 4:6 FK Brodek u Přerova
Branky Brodku: Albert Složil, Miroslav Navrátil, Pavel Zachara,
Petr Kneisl, Vítězslav Cetkovský, Ivo Horák

Starpnimajetnaabrodkuup-nahody5-7-2019-fotojanteimer2

66209833_1140501576156510_5448147516551856128_n

Horní řada zleva: Albert Složil, Dušan Kožuch, Antonín Pískovský, Marek Malenda, Antonín Odstrčil,
Viktor Kocian, David Šustek, Jiří Pavelka, Jiří Habáň, Jiří Sedlařík.
Spodní řada zleva: Robert Raška, Vítězslav Cetkovský, Miroslav Navrátil, Petr Kneisl, Atanasis Kangelaris, Pavel Zachara, Ivo Horák, Pavel Skoupil.

Starpnimajetnaabrodkuup-nahody5-7-2019-fotojanteimer12

Hráno 22.6. 2019, od 14 hod.

FK Brodek u Přerova 4:3 Sokol Majetín
Branky Brodku: Miroslav Navrátil, František Lašák, Ivo Horák,
Pavel Zachara.

Fkbrodek1st-pani

Horní řada zleva: Pavel Skoupil (trenér, vedoucí týmu), František Lašák, Roman Zbožínek (starosta městyse) Tibor Heger, Antonín Kytlica, Jiří Pavelka, Antonín Pískovský, Jiří Sedlařík, Pavel Ševčík,
Albert Složil, Roman Schejbal, Roman Dulin (rozhodčí).
Spodní řada zleva: David Hůlek, Marek Malenda, Antonín Odstrčil, Petr Kneisl, Miroslav Navrátil, Pavel Zachara.

Stpanispol2019

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---sociální sítě---

int(1)

• Aktuálně se hraje

16.4.2024

Skolicka-fk2

• Rozpis - Jaro 2024

3.4.2024

Rozpis-jaro-2024

• Rezervace Multifunkčního hřiště

22.5.2023

Rezervace Multifunkčního hřiště s UT je možná
    po domluvě se správcem
    p. Františkem Kovářem na tel. 606 172 177.

Více info v sekci Hřiště UMT.

Nové články v sekci Novinky

Aktualizována sekce